Nasza Oferta

Najwyższa jakość w najlepszej cenie.

Enterprise Storage

Przestrzeń dyskowa zapewniona przez enterprisowe systemy dyskowe.

  • IBM XIV oraz DS8000 Family
  • HPE NonStop, 3PAR, EVA
  • EMC V-MAX, DMX

IBM® System Storage® DS8000® stanowią wysoko wydajne, pojemne i bezpieczne systemy, zaprojektowane z myślą o wysokiej dostępności oraz ogólnej wartości użytkowej w najbardziej wymagających środowiskach heterogenicznych pamięci masowych. Do korzyści płynących z eksploatacji tego typu maszyn zaliczamy: obsługę aplikacji OLTP; zautomatyzowana optymalizacja wydajności IBM Easy Tier™; znakomite funkcje replikacji zdalnej i kopiowania; innowacyjne dyski samo szyfrujące; współpraca z heterogenicznymi platformami serwerowymi; elastyczne opcje konfiguracji i wysoka skalowalność umożliwiająca konsolidację pamięci masowej w architekturze wielopoziomowej.

EMC V-MAX/DMX podobnie jak urządzenia z serii DS8800 stanowią proste, niezawodne i wysoce elastyczne w integracji z platformą Mainframe rozwiązania dyskowe, ich duża skalowalność pozwala na rozbudowanie macierzy do 8 szaf dyskowych wyposażonych w 256 dysków każda.

HPE NonStop, wysokowydajne oraz niezawodne systemu przystosowane do pracy ciągłej, dzięki całkowitej redundancji oraz charakterystyczne budowie opartej o rozwiązania typu blade C7000 zapewniają duże moce obliczeniowe i kompleksową obsługę wielu aplikacji.

IBM XIV stworzone do pracy w systemach otwartych, zapewniają wysoką pojemność dyskową oraz duże bezpieczeństwo danych, charakteryzują się przyjaznym interfejsem graficznym oraz prostotą w obsłudze, umożliwiając podłączenie pod niemalże każdą platformę systemową.

IBM XIV SYSTEM STORAGE

Macierze IBM XIV - aktualnie w ofercie CPU Service.

IBM XIV Storage System został zaprojektowany w sposób całkowicie innowacyjny. To pierwsza maszyna na rynku zbudowana w architekturze rozproszonej (ang. grid architecture). System składa się maksymalnie z 15 pracujących równolegle modułów.

Nowa architektura w połączeniu z funkcjonalnym oprogramowaniem i nowymi, dedykowanymi i autorskimi algorytmami zarządzania, utrzymania i monitoringu daje użytkownikowi XIV nowe, niezwykłe możliwości.

Czytaj więcej...

IBM XIV - WYCENA / SERWIS

Systemy HPE NonStop

Systemy HPE NonStop są zaprojektowane od podstaw w środowiskach o krytycznym znaczeniu, wymagających stałego biznesu i 100% odporności na awarie. NonStop eliminuje ryzyko przestojów podczas zaspokajania dużych potrzeb biznesowych, przetwarzania transakcji online i wymagań bazy danych. Środowisko oprogramowania NonStop jest teraz dostępne do użytku w prywatnych chmurach.

Czytaj więcej...

HPE NonStop - WYCENA / SERWIS

EMC VMAX

Rodzina procesorów Dell EMC VMAX3TM zapewnia najnowocześniejszą, skalowalną architekturę wielu kontrolerów z niezrównaną konsolidacją i wydajnością dla przedsiębiorstwa. Dzięki całkowicie przeprojektowanemu sprzętowi i oprogramowaniu macierze VMAX 100K, 200K i 400K zapewniają niespotykaną wydajność i skalowalność. Począwszy od pojedynczego silnika VMAX 100K do 8-silnikowego VMAX 400K, te ulepszone macierze oferują radykalny wzrost wydajności.

Czytaj więcej...


EMC VMAX - WYCENA / SERWIS

IBM DS8800 BASE MODEL

BUDOWA

Rysunek przedstawia ogólny widok z przodu i z tyłu podstawowego modelu 951. Model zawiera nowe standardowe obudowy dysków (nr 1 na rys.), które obsługują 24 dyski w obudowie 2U (wysokość).

Tył modelu zawiera zasilacze do obudów pamięci masowej i karty FCIC (nr 1 na rys.) (karty FCIC na górze, zasilacze na dole).

Serwery POWER7 + ™ (nr 2 na rys.) zawierają procesor i pamięć dla wszystkich funkcji urządzenia DS8800.

OBUDOWY (ENCLOSURES)

Model podstawowy zapewnia również obudowy I/O (nr 3 na rys.), zasilacze i chłodzenie oraz przestrzeń dla 15 zestawów napędów dyskowych (16 dysków na każdy zestaw). W konfiguracji maksymalnej model podstawowy może pomieścić 240 dysków (15 zestawów x 16 dysków = 240 dysków).

Obudowy I/O zapewniają łączność między adapterami i procesorami. Adaptery, które są zawarte w obudowach I/O, mogą być adapterami urządzeń (DA) lub adapterami hosta (HA). Ścieżka komunikacji, która jest używana do kompleksowej komunikacji między adapterem a procesorem w urządzeniu DS8800, składa się z czterech ośmio pasmowych (x8) slotów PCIe Generation-2.

ZASILANIE

Obszar mocy zawiera dwie jednostki podtrzymania bateryjnego (BBUs) (nr 4 na rys.). Ta konfiguracja dotyczy systemów dwukierunkowych i czterokierunkowych.

Główne zasilacze (PPSs) (nr 5 na rys.) znajdują się z boku modelu. Zapewniają redundantny rozdział mocy 208 V DC na stelaż w celu przekształcenia wejścia prądu przemiennego w prąd stały. Węzły procesorów, szuflady we / wy i standardowe obudowy dysków mają podwójne zasilacze, które są połączone z jednostkami (nr 6 na rys.) dystrybucji zasilania szaf. Moc i chłodzenie są zintegrowane ze standardową obudową przemiennika.

Czytaj więcej...

Zapewnij swojej firmie przestrzeń dyskową

Firma CPU Service dostarcza oraz serwisuje macierze dyskowe klasy enterprise. Zapewnimy sprzęt w konfiguracji dopasowanej do potrzeb Twojej firmy.

Zapytaj o wycenę